Dzisiaj jest Piątek, 3 lipca 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 14 dni

Dobre słowa w trudnym czasie zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Joanną Kulczyk

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza na kolejny wywiad w ramach cyklu "Dobre słowa w trudnym czasie - pozytywne rozmowy on-line.

O NASZYM GOŚCIU: JOANNA KULCZYK
właścicielka Zielarni Warmińskiej w Olsztynie, zielarka, naturoterapeutka, fitoterapeutka, doradca medycyny naturalnej. Ukończyła studia Zioła w profilaktyce i terapii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu oraz kurs Doradcy medycyny naturalnej. Nieustannie się szkoli i poszerza wiedzę zielarską, by lepiej rozwiązywać Twoje problemy.
Tak pisze o sobie nasz gość:
Od 28 lat, czyli zdecydowaną większość swojego życia, zajmuję się ziołami. Od ponad 6 lat prowadzę sklep Zielarnia Warmińska na ul. Skłodowskiej 2 w Olsztynie.Prowadzę warsztaty, wykłady, kursy, szkolenia i prelekcje z zakresu profilaktyki zdrowia człowieka i ziołolecznictwa. Współpracuję z Urzędem Marszałkowskim Województwa Warmińsko - Mazurskiego, z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olsztynie, z Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku, ze Stowarzyszeniem Polskie Towarzystwo Przyjaciół św. Hildegardy i z wieloma lokalnymi stowarzyszeniami.
Stworzyłam Warmińską Szkołę Zdrowia i Poradnię Zielarską w Olsztynie. Prowadzę blog joannakulczyk.pl i stronę inernetową zielarniawarminska.pl.
Moją pasją są zioła, ich lecznicze właściwości i zastosowanie w profilaktyce zdrowia człowieka oraz w medycynie.

">http://

Lidia Milik