Dzisiaj jest Wtorek, 24 listopada 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 6 dni

Fotorelacja z II spotkania Eko-Warsztatów p.t: "Zdrowe gotowanie"

Fotorelacja z II spotkania Eko-Warsztatów p.t: "Zdrowe gotowanie". Spotkanie odbyło się 22 października 2020 r. w świetlicy wiejskiej w Tomaszkowie. Uczestnicy zajęć mieli maseczki oraz rękawiczki, przestrzegali wszelkich zasad bezpieczeństwa wraz z dezynfekcją. Pod okiem instruktora dr Ewy Podhajny zostały wykonane dwie sałatki wg autorskich przepisów. Połączenie ciekawych walorów smakowych warzyw i owoców zaskoczyło podniebienia uczestników warsztatów. Pani dr Ewa Podhajna przyniosła również do degustacji batoniki z płatków owsianych, orzechów i suszonych owoców. Z kolei wykłady na temat zdrowego odżywiania poruszyły ciekawą dyskusję oraz pytania. Wspaniałe dekoracje florystyczne na stoły przygotowała mieszkanka Tomaszkowa Joanna Boenigk. Warsztaty zorganizowała pani Urszula Dobrzańska ze Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Kulturalnych z Tomaszkowa.
Fotorelacja - Agnieszka Wieczorek GOK Stawiguda

Opublikowano: 2020-10-23 11:55:00