Dzisiaj jest Wtorek, 10 grudnia 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 3 dni

KLUB PODRÓŻNIKA zaprasza na wycieczkę autokarową po Warmii- Orneta, Krosno, Chwalęcin

BRAK WOLNYCH MIEJSC

__________________________________________________________________________________________________________

Zapraszamy na autokarową wycieczkę z przewodnikiem po Warmii. W tym roku zwiedzimy Ornetę, Krosno oraz Chwalęcin. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie „Tomaszkowo”, Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie oraz Gminę Stawiguda.

PROGRAM WYCIECZKI:

WYJAZD:

29.06.2019 r. (Sobota)

8:30 wyjazd autokarem ze Stawigudy (miejsce zbiórki: Gminny Ośrodek Kultury, ul. Leśna 2)

8:45 wyjazd z Rusi (miejsce zbiórki: przystanek autobusowy)

9:00 wyjazd z Olsztyna (miejsce zbiórki: parking przy McDonald's, Plac Franklina Roosevelta 1 )

ZWIEDZANIE:

ORNETA
- Las Ornecki

- Fortyfikacje Trójkąta Lidzbarskiego

KROSNO
- zwiedzanie Sanktuarium Maryjnego

ORNETA
- Muzeum Dziedzictwa Ornety

- kościół św. Jana Chrzciciela

- czas wolny na kawę, herbatę, obiad

CHWALĘCIN
- kościół Podwyższenia Krzyża Świętego

Ok. 18:00 (miejsce postoju: Olsztyn, Tomaszkowo, Stawiguda)

KOSZT UCZESTNICTWA:
- 15 zł/os.

(cena zawiera koszty wstępów; koszty przejazdu, przewodnika i ubezpieczenia pokrywają organizatorzy: Gmina Stawiguda oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie).

- wpłat można dokonać w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie po uprzednim ustaleniu dnia i godziny (ul. Leśna 2).

ZAPISY:

od 10.06.2019 od pn-pt w godz. 8:30-14:30

Ewelina Sugajska
e-mail rekreakcja@stawiguda.pl
Należy podać imię, nazwisko oraz pesel (do ubezpieczenia)

* Prowiant we własnym zakresie

Opublikowano: 2019-06-10 09:59:00