Dzisiaj jest Sobota, 25 maja 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 14 dni

Podsumowanie gminnych eliminacji do XXXVII Konkursu Recytatorskiego "Spotkania z Poezją" 2019

8 maja o godz. 10:00 w Bibliotece Publicznej w Stawigudzie odbyły się gminne eliminacje do XXXVII Konkursu Recytatorskiego "Spotkania z Poezją" 2019

W eliminacjach gminnych wzięły udział dzieci ze wszystkich naszych szkół, walcząc w 2 kategoriach wiekowych; klasy I- III, IV- VI recytując wybrany przez siebie wiersz. Jury w składzie: Laryssa Wyżlic, Magdalena Pac i Olga Żebrowska-Kaszuba po dłuższej naradzie postanowiła do udziału w rejonowych eliminacjach zakwalifikować następujące osoby:

Lista zwycięzców gminnych eliminacji do XXXVII Konkursu Recytatorskiego "Spotkania z Poezją 2019"

I grupa wiekowa (kl. I-III)

1 miejsce – Konstanty Żebrowski z ZS-P w Stawigudzie

2 miejsce – Jan Wawrzyniak z ZS-P w Stawigudzie

3 miejsce – Alicja Rudzka z SP SPSK w Gryźlinach

II grupa wiekowa (kl. IV-VI)

1 miejsce – Albert Stańczak z SP w Rusi

2 miejsce – Marcel Roguski z SP SPSK w Gryźlinach