Dzisiaj jest Sobota, 21 września 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 0 dni

RekreAKCJA- grudzień 2016- TRENING FUNKCJONALNY

WAŻNE

Z przyczyn niezależnych od organizatora informujemy, że dnia 6 grudnia 2016 r. TRENING FUNKCJONANY zostaje ODWOŁANY. Za zmianę przepraszamy.

W związku z zaistniałą sytuacją BEZPŁATNY trening w ramach RekreAKCJI odbędzie się w następny wtorek tj. 13.12.2016 r.

___________________________________________________________________________________________________

RekreAKCJA zaprasza na TRENING FUNKCJONALNY.

Jest to rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień przy zwykłych czynnościach, ale w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami.

Zajęcia prowadzi trener Adrian Turkowski.

Trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej specjalizujący się w kulturystyce, sportach siłowych, dietetyce i suplementacji.

Zajęcia dedykowane się zarówno paniom jak i panom. Zapraszamy również starszą młodzież, która chce poprawić swoją kondycję.

Zapraszamy na bezpłatny trening, podczas którego każdy będzie mógł sprawdzić swoje możliwości i zdecydować, czy taka forma aktywności odpowiada.

Informacje:

- 06.12.2016 r. (wtorek)
- godz. 18:00

- uczestnictwo bezpłatne!

- hala sportowa Publicznego Gimnazjum w Stawigudzie (ul Leśna 1)
- na zajęcia prosimy zabrać wygodny strój sportowy, obuwie na zmianę oraz dużo wody, która z pewnością się przyda :)

- kontakt: Ewelina Sugajska- koordynatorka RekreAKCJI

tel: 509 757 294 e-mail: rekreakcja@stawiguda.pl

W grudniu zapraszamy również na:

Opublikowano: 2016-11-29 10:00:00