Dzisiaj jest Wtorek, 25 września 2018. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 4 dni

RekreAKCJA- kwiecień 2018 zaprasza na rodzinną wycieczkę rowerową

Z przyjemnością informujemy, że otwarcie rekreacyjnego sezonu plenerowego rozpoczynamy rodzinną wycieczką rowerową realizowaną w ramach RekreAKCJI.

Informacje:

- Spotykamy się w sobotę 28 kwietnia o godz. 10:30 przy Gminnym Ośrodkiem Kultury w Stawigudzie.

MIEJSCE STARTU:

- Trasa powiedzie przez Wymój do lasów w okolicach rzeki Pasłęki i Jez. Wulpińskiego.
- Jak zawsze, wycieczkę przygotujemy z myślą o najmłodszych rowerzystach i całych rodzinach. Dlatego dystans wyniesie około 17 km, tempo jazdy nie będzie forsowne.
- Na półmetku w Majdach będzie czekał rowerowy piknik z bezpłatnym bufetem, konkursami sprawnościowymi i losowaniem nagród wśród wszystkich uczestników.
- O ciekawostki podczas jazdy zadba Przewodnik PTTK.

*Udział w wycieczce bezpłatny

Jak w poprzednim roku mamy konkurs dla regularnych uczestników. Podczas każdej z trzech imprez będzie możliwość uzyskania potwierdzenia swojego udziału, a już za dwie obecności będzie gwarancja otrzymania nagrody gwarantowanej w postaci specjalnej wersji rowerowego dzwonka. Uczestnicy z trzema obecnościami wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród (m.in. plecak rowerowy z bukłakiem, markowy licznik rowerowy, zestaw oświetlenia).

Opublikowano: 2018-03-28 12:59:00