Dzisiaj jest Czwartek, 27 czerwca 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 9 dni

RekreAKCJA- kwiecień 2019/ Zapraszamy na RODZINNĄ WYCIECZKĘ ROWEROWĄ

Z przyjemnością informujemy, że otwarcie rekreacyjnego sezonu plenerowego rozpoczynamy rodzinną wycieczką rowerową realizowaną w ramach RekreAKCJI.

Informacje:

- Spotykamy się w sobotę 27 kwietnia 2019 r. o godz. 10:30 przy Gminnym Ośrodkiem Kultury w Stawigudzie (ul. Leśna 2).

MIEJSCE STARTU:

- Trasa powiedzie przez lasy do Zielonowa aż do Gryźlin.

- Jak zawsze, wycieczkę przygotujemy z myślą o najmłodszych rowerzystach i całych rodzinach. Dlatego dystans wyniesie około 17 km, tempo jazdy nie będzie forsowne.

- Na półmetku w będzie czekał rowerowy piknik z bezpłatnym bufetem, konkursami sprawnościowymi i losowaniem nagród wśród wszystkich uczestników.

- O ciekawostki podczas jazdy zadba Przewodnik PTTK.

*Udział w wycieczce jest bezpłatny

Podobnie jak w latach ubiegłych mamy konkurs dla regularnych uczestników. Podczas każdej z rowerowych imprez będzie możliwość uzyskania potwierdzenia swojego udziału, a już za dwie obecności będzie gwarancja otrzymania nagrody gwarantowanej. Uczestnicy z trzema obecnościami wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Do zobaczenia!

Opublikowano: 2019-04-05 11:12:00