Dzisiaj jest Niedziela, 18 sierpnia 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 6 dni

RekreAKCJA- luty 2019 zaprasza na TRENING FUNKCJONALNY

Serdecznie zapraszamy na kolejny bezpłatny trening funkcjonalny realizowany w ramach RekreAKCJI.

TRENING FUNKCJONALNY- jest to rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień przy zwykłych czynnościach, ale w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami.

Zajęcia prowadzi trener Adrian Turkowski
Trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej specjalizujący się w kulturystyce, sportach siłowych, dietetyce i suplementacji.

Zajęcia dedykowane się zarówno paniom jak i panom. Zapraszamy również starszą młodzież, która chce poprawić swoją kondycję.

Informacje:
- 12.02.2019 r. (wtorek)
- godz. 18:00
- sala sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigidzie Budynek A, ul. Warszawska 5

- uczestnictwo bezpłatne!

- na zajęcia prosimy zabrać wygodny strój sportowy, obuwie na zmianę oraz dużo wody, która z pewnością się przyda :)

- trener- Adrian Turkowski tel. 505 991 777

- zajęcia prowadzone są cyklicznie- odpłatnie, a w każdy drugi wtorek miesiąca zapraszamy na BEZPŁATNE zajęcia w ramach RekreAKCJI.

Opublikowano: 2019-02-01 09:54:00