Dzisiaj jest Czwartek, 22 października 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 8 dni

RekreAKCJA- wrzesień 2020/ Zapraszamy na TRENING FUNKCJONALNY

Serdecznie zapraszamy bezpłatny trening funkcjonalny realizowany w ramach RekreAKCJI.

TRENING FUNKCJONALNY- jest to rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień przy zwykłych czynnościach, ale w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami.

Zajęcia prowadzi trener Adrian Turkowski

Trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej specjalizujący się w kulturystyce, sportach siłowych, dietetyce i suplementacji.

Zajęcia dedykowane się zarówno
paniom jak i panom. Zapraszamy również starszą młodzież, która chce poprawić swoją kondycję.

Informacje:

- 24.09.2020 (czwartek)
- sala sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigudzie Budynek A (ul. Warszawska 5)
- godz. 17:00

- uczestnictwo bezpłatne!

- na zajęcia prosimy zabrać wygodny strój sportowy, obuwie na zmianę oraz dużo wody, która z pewnością się przyda.

- trener-
Adrian Turkowski tel. 505 991 777

- zajęcia prowadzone są cyklicznie- odpłatnie, a raz w miesiiącu w czwartek zapraszamy na BEZPŁATNE zajęcia w ramach RekreAKCJI.

Opublikowano: 2020-09-09 10:10:00