Dzisiaj jest Sobota, 16 lutego 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 4 dni

Relacja z działań realizowanych podczas FERII ZIMOWYCH w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie

W tym roku zimowa przerwa od szkoły trwała od 21 stycznia do 01 lutego 2019 r. Na te dwa tygodnie jak co roku przygotowaliśmy w naszym Ośrodku Kultury w Stawigudzie zajęcia oraz wyjazdy dla dzieci.

Oprócz możliwości korzystania ze stałego wyposażenia czyli stołu bilardowego, piłkarzyków, gier planszowych, xbox'a, tv z projektorem przygotowaliśmy zajęcia tematyczne oraz wyjazdy. Dzieciaki miały możliwość wzajemnego poznania dzięki zabawom animacyjno-integracyjnym. Za sprawą zajęć plastycznych przygotowały ciekawe prace, które na bieżąco można było oglądać na ścianie naszego korytarza. W tym roku udało się również pojechać do kina oraz na basen.

Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało i miło spędzili z nami czas.

Zespół Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie

Opublikowano: 2019-02-06 12:33:00