Dzisiaj jest Sobota, 25 maja 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 14 dni

Relacja z II pleneru fotograficznego realizowanego w ramach fotokonkursu „Warmińskie Klimaty 2017”

W sobotę 27 maja 2017 r. odbył się II plener fotograficzny realizowany w ramach przygotowań do fotokonkursu „Warmińskie Klimaty 2017”. Plener poprowadziła pani Jolanta Kolinko, którego tematem była „Rzeka Łyna w pejzażu”.

O tym, że tereny Warmii są wyjątkowe wszyscy wiemy. Otacza nas piękna przyroda, pośród której żyje wiele zwierząt. Podczas minionego pleneru pani Jola- pasjonatka fotografii pejzażowej- warmianka od ponad 40 lat, zabrała uczestników w okolicę wsi Bartąg. Tam skupiliśmy swoją fotograficzną uwagę głównie na rzece Łynie.

Owoce naszej pracy obejrzeć można w poniższej galerii zdjęć.

Relacja: Ewelina Sugajska

Opublikowano: 2017-05-30 14:38:00