Dzisiaj jest Wtorek, 24 listopada 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 6 dni

Relacja z warsztatów artystycznych w Gryzlinach w ramach projektu Festiwal Warmińskich Zdarzeń

Sobota 25 lipca 2020 r. przejdzie do historii jako dzień piękny, artystyczny i bardzo pozytywny...Atmosfera cudowna, stworzona przez 20 wspaniałych i zdolnych kobiet. Efekty pracy zachwycające...radość tworzenia bezcenna ;-)

Tematem siódmego spotkania w ramach projektu Festiwal Warmińskich Zdarzeń były ,,warmińskie nadproża powitalne”. Warsztaty poprowadziła Anna Raczko, a opinie uczestniczek to 100% satysfakcji, radości i motywacji by rozwijać się dalej. Zresztą co to dużo pisać...zapraszamy na fotorelację.

Musicie wiedzieć, że podczas tych warsztatów nadchodzi moment maksymalnego wyciszenia, skupienia i zapomnienia, bycia TU i TERAZ ;-) To etap, w którym zaczyna się malowanie kwiatków, dobieranie kolorów, tworzenie zdobień...cisza jak makiem zasiał ;-) Po prostu magia!

Przypomnimy tylko, że warsztaty odbyły się w ramach projektu ,,FESTIWAL WARMIŃSKICH ZDARZEŃ" dofinansowanego z projektu grantowego, realizowanego w ramach poddziałania ,,wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego, kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

WSZYSTKIM uczestniczkom dziękujemy za piękny udział w warsztatach oraz przygotowanie stołu z poczęstunkiem ;-)

Dziękujemy sołtysowi sołectwa Gryźliny – Zielonowo za udostępnienie cudownego miejsca plenerowego oraz pomoc organizacyjną.

Dziękujemy Ani Raczko za profesjonalne przygotowanie warsztatów od zaopatrzenia, po projekt i realizację ;-)

Fotorelacja i koordynacja
Lidia Milik