Dzisiaj jest Czwartek, 22 października 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 8 dni

RELACJA z warsztatów fotograficznych w KOBIECYM ŚWIECIE

11 września br. po przerwie wznowiliśmy cykl spotkań w ,,Kobiecym Świecie"

Rozpoczęliśmy zaległym spotkaniem fotograficznym z Agnieszką Blonką, olsztyńską fotografką, zajmującą się fotografią reklamową, ślubną i okolicznościową.

Na spotkaniu rozmawialiśmy o tajnikach fotografii, podstawach dobrych ujęć, radości z łapania chwil, magicznych sztuczkach i technicznej stronie wykonywania zdjęć.

Dziękujemy prowadzącej za wspaniałe warsztaty, podzielnie się swoją pasją i zainspirowanie do twórczych działań, a uczestniczkom za aktywny udział, dobrą energię, uśmiech i serdeczność.

Fajnie, że jesteście, a dzięki temu rozpoczynamy 3 rok spotkań Kobiecego Świata!

Za pomoc organizacyjną dziękujemy
Joli Serafin i Asi Retkowicz oraz uczestniczkom, które pomogły uporządkować salę po warsztatach!

Fot. Lidia Milik
Fot. Uczestniczki warsztatów: Bogi Masłowiecka, Ewa Seremak, Agata Stochaj-Stanik, Beata Horabik

Informacja o kolejnych warsztatach już wkrótce

Z dobrą energią