Dzisiaj jest Sobota, 25 maja 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 14 dni

Relacja z wieczornego pleneru fotograficznego "Warmińskie Klimaty 2019" w Pluskach

W piątkowy wieczór 26 kwietnia 2019 r. sympatycy fotografii spotkali się na wieczornym plenerze w Leśniczówce Różana Polana w Pluskach. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach przygotowań do fotokonkursu „Warmińskie Klimaty 2019” z inicjatywy zaprzyjaźnionego z konkursem Przemysława Burzyńskiego. Organizatorami konkursu jest Stowarzyszenie „Tomaszkowo” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie.

Bardzo cieszymy się, że tak sympatyczna grupa po raz kolejny spotkała się by razem dzielić się swoją wiedzą fotograficzną i uwieczniać przepiękne momenty. Na tym plenerze uczestnicy mieli okazję dotrzeć do malowniczo położonych, małych, leśnych jeziorek, do których zaprowadzili nas gospodarze Leśniczówki Różana Polana. Piotr Różanki wraz z żoną ugościli naszą grupę na swojej posesji zapewniając fantastyczną przestrzeń właśnie na takie spotkanie. Ogromnie dziękujemy!

Po spacerze rozpoczęła się właściwa część pleneru, podczas której Przemysław Burzyński- prowadzący podpowiedział, jak ustawić aparaty aby możliwe było uwiecznienie przy słabym świetle postaci, ruchu czy świateł. Zabawy było przy tym co niemiara!

Na zakończenie przy wspólnym ognisku posililiśmy się rogalikami przywiezionymi przez Ulę Dobrzańską ze Stowarzyszenia Tomaszkowo oraz kiełbaskami. Był to również moment na podziękowania dla uczestników, gospodarzy oraz prowadzącego, a dla chętnych na pozostanie w Leśniczówce i dalsze fotografowania przepięknego, gwieździstego nieba.

ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW PLENERU

Pozdrawiam, Ewelina Sugajska