Dzisiaj jest Sobota, 25 maja 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 14 dni

Relacja ze spotkania KLUBU małego PODRÓŻNIKA

W sobotę 19 grudnia 2015 r. odbyło się pierwsze spotkanie KLUBU małego PODRÓŻNIKA. Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „TOMASZKOWO” wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Stawigudzie przygotowało wyjątkowe podróżnicze zabawy dla najmłodszych pt. „Palcem po Map-ach!”.

Na wszystkich czekał słodki poczęstunek, kącik plastyczny jak również gry i zabawy przygotowane przez animatorkę Dominikę Radaszewską znaną jako DOMIFIKĘ. Nasi młodzi podróżnicy za sprawą czarodziejskiego tunelu przenieśli się do wybranego przez siebie kraju a za pomocą własnoręcznie przygotowanych lunet podglądali życie ich mieszkańców. Były tańce i śpiewy a na koniec prezentacja wybranych krajów. Dowiedzieliśmy się m.in. z czego słynie Hiszpania, Stany Zjednoczone oraz Francja. Dzieciaki na koniec otrzymały drobne upominki i słodkości. Odbył się również kiermasz ciekawych książek z księgarni dla dzieci „Za Rogiem”.

Dziękujemy rodzicom i dzieciakom za przybycie i wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku ponownie spotkamy się w tak miłym gronie i wspólnie poznamy kolejne ciekawe kraje. Do zobaczenia!

Ewelina Sugajska,

Opublikowano: 2015-12-21 14:29:44