Dzisiaj jest Wtorek, 24 października 2017. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 0 dni

Relacja ze spotkania KLUBU małego PODRÓŻNIKA

W sobotę 16 września 2017 r. odbyło się już po raz trzeci spotkanie w KLUBIE małego PODRÓŻNIKA pt. „Palcem po Map-ach!” czyli wesołe animacje podróżnicze dla małych i dużych”. Jest to wydarzenie przygotowane dla dzieci wraz z rodzicami przez Stowarzyszenie „Tomaszkowo” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie.

Dzięki ciekawym opowieściom jak również różnego rodzaju zabawom ruchowym oraz plastycznym nasza animatorka „DOMIFIKA” zabrała najmłodszych w kolorowy świat podróży. Dzieci przygotowały z pomocą rodziców mapy wymarzonych wysp, kolorowe flagi jak również pokonały tor przeszkód. W między czasie był smaczny poczęstunek a na koniec rozdanie nagród.

Po minach najmłodszych oraz tych starszych wnioskujemy, że spotkanie się podobało. A już niebawem bo w połowie października zapraszamy do Tomaszkowa na pierwsze spotkanie V edycji KLUBU PODRÓŻNIKA.

Relacja: Ewelina Sugajska

Opublikowano: 2017-09-18 13:05:59