Dzisiaj jest Środa, 19 czerwca 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 3 dni

Relacja ze spotkania z Ewą Cichocką „Śmiech to zdrowie”

W piękne, słoneczne, piątkowe popołudnie 5 kwietnia 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie odbyło się wyjątkowo wesołe spotkanie z Ewą Cichocką. Zgodnie z zapowiedzią uczyliśmy się śmiać i dowiedzieliśmy się dlaczego warto robić to jak najczęściej.

Nasz gość Ewa Cichocka jest wokalistką olsztyńskiej grupy „Czerwony Tulipan”. Jak mieliśmy okazję przekonać się na własne oczy i uszy faktycznie jest wulkanem energii i potrafi zarażać pozytywną energią oraz uśmiechem.

Podczas spotkania poznaliśmy kilka ćwiczeń, które w codziennym życiu pozwolą pamiętać o tym, że jesteśmy wyjątkowi, piękni, że musimy dbać o siebie i o swoje potrzeby. Że powinniśmy otaczać się ludźmi wesołymi, pozytywnymi i skupiać się na tym co dobre. Każdego dnia powinniśmy szukać pozytywnych, drobnych rzeczy, które dzieją się wokół nas. No i ćwiczyć: rano, w ciągu dnia i wieczorem.

Od tego dnia już wiemy, że na pytanie:

CO U NAS SŁYCHAĆ?

Zawsze odpowiadamy:

DOBRZE! LEPIEJ! WSPANIALE!

Z radosnym pozdrowieniem dziękujemy pani Ewie i wszystkim uczestnikom za przybycie. Liczymy na kolejne tak miłe spotkania.

Relacja: Ewelina Sugajska

Opublikowano: 2019-04-09 14:14:00