GOK Stawiguda

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Dzisiaj jest Czwartek, 22 października 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 8 dni

UWAGA - Do 22 października zajęcia z JOGI ODWOŁANE - RekreAKCJA październik 2020

UWAGA - Do 22 października zajęcia z JOGI ODWOŁANE - RekreAKCJA październik 2020

JOGA

Joga ma na celu wspieranie harmonijnego rozwoju człowieka. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które rozpoczynają swą przygodę z jogą, choć i osoby z doświadczeniem z pewnością znajdą na nich coś dla siebie. Ćwiczenia (asany) są dobrane tak, by każdy z uczestników mógł wynieść z nich jak najwięcej korzyści. Tu nie pędzimy, nie robimy nic na siłę, a każdą pozycję, zależnie od potrzeb możemy uprościć bądź utrudnić.

Joga okazuje się być zbawienna dla osób zmagających się z bólami kręgosłupa. Wpływa pozytywnie na postawę ciała i wbrew obiegowym opiniom, to nie jest tylko rozciąganie. Każde zajęcia kończą się krótką relaksacją, która wycisza cały organizm i pozwala się odprężyć po samych ćwiczeniach, jak i po całym długim, intensywnym dniu.

 

Informacje:

- 29.10.2020 r. (wtorek)

- godz. 18:30

- sala Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigudzie Budynek A (ul. Warszawska 5)

uczestnictwo bezpłatne

- instruktorka- Agnieszka Jaruszewicz tel. 668 116 009

- zajęcia prowadzone są cyklicznie- odpłatnie, a raz w miesiącu we wtorek zapraszamy na BEZPŁATNE zajęcia w ramach RekreAKCJI.

 

Agnieszka Jaruszewicz- instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness z kilkunastoletnim doświadczeniem. Uczestniczka wielu szkoleń specjalistycznych uprawniających do prowadzenia zajęć choreograficznych, dynamicznych, jak i tych typowo prozdrowotnych (pilates, zdrowe plecy itp.). Bierze udział w różnych projektach i dzięki temu współpracuje na stałe bądź czasowo ze szkołami, Domem Dziennego Pobytu w Olsztynku, Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Olsztynku, a także z hotelami.

Na zajęcia jogi, jako uczestnik, trafiła zanim jeszcze rozpoczęła pracę w fitnessie. Potem w 2012 r. została instruktorem Viniasa Power Jogi, a od trzech lat pracuje w nurcie jogi akademickiej, ukończyła szkolenie pod okiem prof. Janusza Szopy i uzyskała uprawnienia państwowe do prowadzenia hatha jogi. Nieprzerwanie od 12 lat pracuje z grupami w różnym wieku i o różnym stopniu sprawności. W tej chwili zajmuje się głównie jogą i pracą z osobami starszymi. Dba o to, by na swoich zajęciach panowała przyjazna atmosfera i by każdy uczestnik czuł się na nich bezpiecznie i dobrze.ZAPRASZAMY!

Opublikowano: 2020-10-01 12:13:00

Powrót

Zdjęcia