Dzisiaj jest Środa, 13 listopada 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 3 dni

Warsztaty kulinarne dla seniorów w Stawigudzie - Dieta dla mózgu

Stowarzyszenie "Dajmy Szansę" oraz Klub Szczęśliwego Człowieka przy Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie serdecznie zapraszają seniorów na warsztaty kulinarne "Dieta dla mózgu" (Dieta Mind) , które dobędą się 21.10.2019 r. o godz. 10.00 w Warsztatowni w Stawigudzie, przy ul. Warszawskiej 5 ( Szkoła Podstawowa w Stawigudzie)
Na spotkaniu wykonamy smaczne i zdrowe przekąski, wspomagające funkcjonowanie mózgu ;-)
WSTĘP WOLNY z projektu "Bo warto się spotkać", współfinansowanego przez Zarząd Województwa Warmińskiego , w ramach umowy na realizację zadań publicznych skierowanych na wzmacnianie i promowanie integracji międzypokoleniowej.

Ilość miejsc ograniczona.

ZAPISY: Lidia Milik 509-856-964
Spotykamy się w Warsztatowni w Stawigudzie.

Opublikowano: 2019-10-10 15:31:00