Dzisiaj jest Środa, 13 listopada 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 3 dni

Wernisaż fotokonkursu „Warmińskie Klimaty 2019”

Organizatorzy fotokonkursu: Stowarzyszenie „Tomaszkowo”, Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie oraz Gmina Stawiguda serdecznie zapraszają na rozstrzygnięcie tegorocznej XI edycji „Warmińskie Klimaty 2019”.

W tym roku wyjątkowo wystawa nagrodzonych prac odbędzie się w czwartek 7 listopada br. o godz. 17:00 w Galerii „Stary Ratusz” Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie.

Podczas wernisażu zostaną zaprezentowane i nagrodzone fotografie uznane przez jury za najlepsze w kategoriach: CZŁOWIEK, ARCHITEKTURA, NATURA, IMPRESJE Z PODRÓŻY oraz ZDJĘCIE Z PLENERU.

Uchylając rąbka tajemnicy możemy zdradzić, że najwięcej zdjęć zostało nadesłanych w kategorii NATURA. Nie dziwi nas to, ze względu na niezwykłe piękno otaczającej nas przyrody. Na ten moment bardzo dziękujemy wszystkim autorom za nadesłane prace i do zobaczenia na wernisażu.

Opublikowano: 2019-10-31 11:34:00