Dzisiaj jest Wtorek, 24 listopada 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 6 dni

Wrzesień w Klubie Szczęśliwego Człowieka w gminie Stawiguda

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie już czwarty rok prowadzi Klub Szczęśliwego Człowieka czyli zajęcia dla mieszkańców 60+, realizowane
w pięciu miejscowościach na terenie gminy Stawiguda. We wrześniu oprócz spotkań organizacyjnych odbyły się zajęcia tematyczne, o których z przyjemnością informujemy ;-)

W Rusi odbyły się wspaniałe zajęcia z treningu pamięci... było kameralnie, wesoło, przyjemnie, elegancko i aromatycznie. Cudowny nastrój i miła atmosfera sprzyjały uwalnianiu kreatywności.
Kolejne spotkanie w Rusi 13.10.2020 r.

W Bartągu  Klub Szczęśliwego Człowieka w akcji. Stara remiza lśni, pachnie i jest gotowa na kolejne zajęcia  Uczestniczki spotkań zakasały rękawy i ze wspaniałą energią wysprzatały remizę, umyły okna, opieliły drzewka i uporządkowały obejście. Kolejne spotkanie 13.10.2020 r. Będzie kulinarnie i zapewne niebanalnie.

W Gryźlinach skorzystaliśmy z pięknej pogody i najpierw zrelaksowaliśmy się na spacerku, a potem kontynuowaliśmy miłe chwile przy ognisku.
O ciepło ogniska zadbał Pan Jan, a o gorącą herbatkę przemiłe Panie.
Kolejne  spotkanie 14.10.2020 r.

23.09.2020r. odbyło się spotkanie Klubu Szczęśliwego Człowieka w Tomaszkowie. Zaplanowany był spacer Nordic Walking oraz wyciskanie zdrowych soków z darów jesieni. Plan wykonany, soki pyszne, a wspólny czas wykorzystany pozytywnie i aktywnie.
Kolejne spotkanie 21.10.2020 r.

W Stawigudzie odbywały się cykliczne zajęcia ,,Projekt Fitness dla mózgu"  oraz gimnastyka dla seniorów.
Nasi uczestnicy rano gimnastykują umysł,a po południu ciało ;-) .

Kolejne zajęcia już 8.10.2020 r.
godz. 10.00 Warsztatownia
godz. 16.00 Hala sportowa

Serdecznie zapraszamy do dołączenia na nasze spotkania ;-)

Koordynator Klubu Szczęśliwego Człowieka