GOK Stawiguda

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Dzisiaj jest Czwartek, 23 stycznia 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 5 dni

Wyniki konkursu "Kalendarz GOK 2018"

Wyniki konkursu "Kalendarz GOK 2018"

Miło nam poinformować o wynikach XXVI Ogólnopolskiego Konkursu
Plastycznego „Kalendarz GOK 2018” ogłoszonego jesienią.
 
Kalendarz w wersji pdf można pobrać pod linkiem:
https://drive.google.com/open?id=1VaPa98y7mBRQJCJ70s5J65kojLlN7YDb
 
Temat konkursu
brzmiał: „Muzyka to najlepszy język do poruszenia serc ludzi 
na całym świecie”- Jimmy Page.
Cieszy nas fakt, że co roku wzrasta popularność naszego konkursu oraz liczba biorących w nim udział placówek.
   Komisja wybrała i przyznała 13 równorzędnych nagród: 12 nagród miesiąca
 i 1 nagrodę okładki. Każda nagrodzona osoba otrzymuje egzemplarz naszego
 kalendarza. Ponadto z pozostałych prac, które nie zakwalifikowały się do kalendarza, komisja przyznała wyróżnienia. 
   Chcemy serdecznie podziękować wszystkim
dzieciom, opiekunom i placówkom, które brały udział w naszym konkursie.
 
Życzymy Wam
wszystkiego najlepszego w 2018 roku!

 

Nagrody Główne:
 
Wiktoria Fryźlewicz, lat 10, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu - okładka
 
 
Kinga Dudko, lat 14, Gimnazjum im. G. Chodkiewicza w Zabłudowie - styczeń
 
 
Celina Słowińska, lat 6, Szkoła Podstawowa w Buszkowach - luty
 
Anna Kąkol, lat 9, MDK w Lęborku - marzec
 
Dominika Bryśkiewicz, lat 4, Przedszkole w Woli Kiełpińskiej - kwiecień
 
Wiktoria Ramczykowska, lat 15, MDK Lębork - maj
 
Aleksandra Góra, lat 13, Świetlica Gminnej Biblioteki Publicznej w Żyrzynie - czerwiec
 
Karina Dudko, lat 14, SP im. Adama Mickiewicza w Konstantynowie - lipiec
 
Lena Ziółkowska, lat 9, GOK Stawiguda - sierpień
 
Blanka Wróblewska, lat 11, Szkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynku - wrzesień
 
Martyna Zaborowicz, lat 7, Centrum Kultury w Łęcznej - październik
 
Anna Krajewska, lat 16, Morąski Dom Kultury - listopad
 
Martyna Kozłowska, 14 lat, SP nr 1 w Olsztynku - grudzień
 
Wyróżnienia:
 
Anastazja Jankowska - Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie
Nela Narkiewicz - Świetlica w Gryźlinach
Szymon Wieczorek - Świetlica w Pluskach
Maja Hołub - Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego 
Julia Dutka - Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego
Dorota Prolejko - Przedszkole w Bartągu
Ola Abramczyk - Przedszkole w Bartągu
Beata Kot - Przedszkole w Bartągu
Anna Sielawa - Świetlica w Bartągu
Julia Jamroziuk -Świetlica w Rusi
Zuzanna Cieślak Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie
Anna Wawrzyniak Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie
Maciej Koczara - Szkoła Podstawowa w Wiskitkach
Patrycja Dąbrowska - ZSO Gimnazjum nr 4 w Augustowie
Gabriela Zielińska - Pałac Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie
Maja Warwas - SP im. Bohaterów Westerplatte w Torzymiu
Marcelina Diaczenko - SP nr 56 w Gdańsku
Katarzyna Dolak - Ośrodek Kultury w Niemodlinie
Malwina Możejko - Morąski Dom Kultury
Emilia Obniska - Morąski Dom Kultury
Maria Engel - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku
Natalia Stupnicka - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku
Emilia Michalak - Państwowe Ognisko Plastyczne im. Ludwika Konarzewskiego
Oliwia Wójciak - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Aurelia Kosińska - Przedszkole niepubliczne zgromadzenia Sióstr Serafitek w Nowym Targu
Hubert Bizewski - Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego Rekowo Górne
Natalia Wachel - Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 Tychy
Weronika Żurawska - Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 Tychy
Emilia Grolik - Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 Tychy
Emilka Kwiatkowska - Miejski Dom Kultury w Olsztynku
Inga Ankowska - Miejskie Centrum Kultury Nowe Miasto Lubawskie
Aleksandra Pietluch - Młodzieżowy Dom Kultury w Bolesławcu
Klaudia Litwin - ZS-P w Purdzie
Marta Spętana Szkoła Podstawowa w Zapolicach
Maria Zbyszowska - Miejskie Centrum Kultury (Klub Wilkowyje)
 
galerie zwycięzców i wyróżnionych również na naszym fanpage na Facebooku:
 
 
 
 
 

Opublikowano: 2017-12-18 11:15:00

Powrót

Zdjęcia