Dzisiaj jest Poniedziałek, 24 lutego 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 0 dni

Zapraszamy do Kobiecego Świata - jak osiągnąć wyznaczone cele?

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "KOBIECY ŚWIAT"

O WYDARZENIU:
KOBIECY ŚWIAT, jak osiągnąć wyznaczone cele?
Nowy rok, nowe wyzwania, pełna lista postanowień noworocznych. My kobiety, jesteśmy w tym naprawdę dobre, ale...czasami brakuje motywacji i nasze cele pozostają bez realizacji!
Nasza ekspertka z pewnością na to nie pozwoli ;-)
Przygotujcie się na konkrety, motywację do działania i niesamowitą dawkę pozytywnej energii.
2020 → CEL → PAL → START
Paulina opowie nam o motywacji, która "pcha" nas do przodu.
O tym, że ta wewnętrzna jest najskuteczniejsza. Porozmawiamy
o celu i jego bardzo konkretnych cechach. Postawimy przed sobą konkretny, indywidualny cel, a każda z uczestniczek zaplanuje jego realizację. Najlepsze jednak jest to, że poznamy skuteczne techniki, by nasze cele nie pozostały jedynie na papierze, w myślach i marzeniach…

Spotykamy się w piątek 31 stycznia br. o godz. 18.00 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Budynek "B" (okrągła sala przy hali sportowej) ul. Leśna 1 w Stawigudzie.

O PROWADZĄCEJ:
Paulina Rotuska-Tuszyńska: trener biznesu, menedżer z długoletnim stażem pracy w firmie produkcyjnej. Znawca biznesu od podszewki. Pasjonatka ludzi i relacji międzyludzkich. Z wykształcenia inżynier. Z zamiłowania mówca. Członek klubu Olsztyn Toastmasters (klub mówców), w którym realizuje swoją pasję i szlifuje warsztat. Stawianie sobie celów i ich realizację uważa za podstawę własnego rozwoju. Opowie, o tym jak wyznaczać sobie cele, ale przede wszystkim, jak je realizować i być z siebie dumnym!

ZAPISY do 29.01.2020 r.
tel. /89/ 5126-922 e-mail: milik@stawiguda.pl, fb- Lidia Milik
WSTĘP: 15 ZŁ
Wpłaty gotówką w GOK (ul. Leśna 1, budynek szkoły, piwnica) lub przelewem na konto Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie.
BANK SPÓŁDZIELCZY W OLSZTYNKU
80 8823 0007 2001 0100 1999 0001
Tytułem "wpisowe - kobiecy świat"

WPISUJCIE W KALENDARZ I WIDZIMY SIĘ!
Polecamy i serdecznie zapraszamy
Koordynator cyklu "Kobiecy Świat "
Lidia Milik
Prowadząca: Paulina Rotuska-Tuszyńska