Dzisiaj jest Sobota, 21 września 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 0 dni

ZAPRASZAMY do KOBIECEGO ŚWIATA na  warsztaty taneczne  Burleska

ZAPRASZAMY do KOBIECEGO ŚWIATA na warsztaty taneczne Burleska

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "KOBIECY ŚWIAT"

Tym razem przeniesiemy się do pełnego energii świata tańca, a tematem warsztatów będzie BURLESKA. Do współpracy ponownie zaprosiliśmy Magdalena Faszcza ze Studio Animacji Ruchowej RYTM Magdalena Faszcza
BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!
Spotykamy się 13 września br. o godz. 18.00 w hali sportowej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Stawigudzie, budynek ''B'' ul. Leśna 1 w Stawigudzie.

WSTĘP WOLNY, ale proszę o wcześniejsze zgłoszenia
sms: - 509856964, e-mail: milik@stawiguda.pl, fb- Lidia Milik

O prowadzącej: MAGDALENA FASZCZA
W trakcie tworzenia Studia Animacji Ruchowej "Rytm" przyświecał jej jeden cel - wykreować miejsce dla ludzi z pasją.
Zgodnie z maksymą "Postawa to gracja, gracja to magia a magia to taniec" od 2002 rozwija pierwsze w województwie grupy miłośników flamenco i tańca irlandzkiego. Nie ustaje w poszukiwaniach nowych propozycji zajęć. Wszystkie ma łączyć autentyczność, nietuzinkowość i adekwatna do formy DYNAMIKA. Wciąż rozwija się nie tylko jako tancerka, nauczyciel lecz przede wszystkim jako CZŁOWIEK, codziennie obserwując dobroczynny wpływ tańca na wszystkie aspekty jej życia.

Weź ze sobą:
legginsy+ wygodne, miękkie buty

Gorąco zapraszamy!
Koordynator cyklu "Kobiecy Świat "
Lidia Milik

Studio Animacji Ruchowej w Olsztynie RYTM