Dzisiaj jest Wtorek, 24 listopada 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 6 dni

ZAPRASZAMY do udziału w  Koncercie  Patriotycznym on-line

ZAPRASZAMY do udziału w Koncercie Patriotycznym on-line

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie i Gmina Stawiguda serdecznie zapraszają zainteresowane osoby do przesyłania nagrań video wykonań utworów o tematyce patriotycznej, które zmontowane zostaną w film/ koncert on-line z okazji Święta Niepodległości.
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie oferuje wsparcie w zakresie:
- przygotowania podkładu muzycznego
- wsparcia przy nagraniu
- przygotowania do występu wokalnego
kontakt 89/ 5126-922
Dyrektor GOK - Witold Lubowiecki

Cel koncertu: krzewienie patriotyzmu oraz promowanie twórczości patriotycznej. Inspirowanie do aktywności artystycznej pomimo trudnej sytuacji pandemicznej.

Ogólne zasady: z uwagi na bezpieczeństwo społeczności gminy Stawiguda zachęcamy do udziału w koncercie on-line, który będzie miał formę prezentacji video z przesłanych wcześniej materiałów przygotowanych przez chętnych wykonawców. To muzyczne wydarzenie o charakterze patriotycznym, w którym wystąpić mogą wokaliści w każdej kategorii wiekowej. Zaplanowane działanie ma na celu uświetnienie rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W nagraniach zaprezentować można utwory wokalne lub instrumentalne z repertuaru piosenki patriotycznej lub okresu XX-lecia międzywojennego. Uczestnicy mogą występować solo, z rodziną lub przyjaciółmi.

Zgłoszenia:
Na kartach zgłoszenia do pobrania w załączeniu w formie pliku do edycji, który można odesłać na adres e-mail: milik@stawiguda.pl lub osobiście w tymczasowej siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie przy ul. Leśnej 1 (Z S-P , budynek "B").
Termin zgłoszeń mija 31 października 2020 r. DO ZGŁOSZENIA NALEŻY DOŁĄCZYĆ/ przesłać PLIK VIDEO /na nośniku lub po wcześniejszym ustaleniu za pomocą komunikatora what's up i dysku goole link: https://drive.google.com/drive/folders/16a6UCkLshANij3b3lPTsGAsUrfqE50D2?usp=sharing/

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki, przekazane po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

ZAINTERESOWANYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wyśpiewajmy wspólnie piosenki