Dzisiaj jest Środa, 13 listopada 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 3 dni

ZAPRASZAMY do zgłaszania chęci  występu podczas Koncertu Patriotycznego z okazji Święta Niepodległości

ZAPRASZAMY do zgłaszania chęci występu podczas Koncertu Patriotycznego z okazji Święta Niepodległości

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie, Gmina Stawiguda oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie serdecznie zapraszają do zgłaszania chęci zaprezentowania utworów patriotycznych podczas uroczystego koncertu z okazji Święta Niepodległości, który odbędzie się  dniu 8.11.2019 r. o godz. 17.00 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym
w Stawigudzie.

CEL KONCERTU

Krzewienie patriotyzmu oraz promowanie twórczości patriotycznej. Integracja społeczności lokalnej, zacieśnianie więzi rodzinnych, inspirowanie do aktywności artystycznej, wzmocnienie kompetencji społecznych i kulturalnych.

OGÓLNE ZASADY

Koncert organizowany jest dla społeczności Gminy Stawiguda. To muzyczne wydarzenie o charakterze patriotycznym, w którym wystąpić mogą wokaliści w każdej kategorii wiekowej. Zaplanowane działanie ma na celu uświetnienie rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
W przeglądzie zaprezentować można utwory wokalne lub instrumentalne z repertuaru piosenki patriotycznej lub okresu XX-lecia międzywojennego.
Uczestnicy mogą występować solo, z rodziną
lub przyjaciółmi.

ZGŁOSZENIA

Na kartach zgłoszenia do pobrania na stronie www.gok.stawiguda.pl w formie pliku do edycji, który można odesłać na adres e-mail: milik@stawiguda.pl lub osobiście w tymczasowej siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie przy ul. Leśnej 1 (Z S-P, budynek „B”)

Termin zgłoszeń mija 28 października 2019 r.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Organizatorzy zapewniają słodki poczęstunek oraz wspaniałą artystyczną atmosferę.

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Wyśpiewajmy wspólnie piosenki

dla Naszej Niepodległej Polski