Dzisiaj jest Poniedziałek, 3 sierpnia 2020.

Zapraszamy na Klub Podróżnika/ VII edycja/ 3 spotkanie- Gruzja

Organizatorzy KLUBU PODRÓŻNIKA: Stowarzyszenie „Tomaszkowo” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie VII edycji.

KLUB PODRÓŻNIKA/ VII edycja/ III spotkanie: GRUZJA

- 13.12.2019 r. (piątek) *WYJĄTKOWO

- 18:30

- świetlica wiejska „DOM WARMIŃSKI” w Tomaszkowie (ul. Żurawia 3) gmina Stawiguda

- prelegenci: Ewelina i Paweł Bladosz

- tytuł spotkania: "GRUZJA z plecakiem, namiotem i pod górę!”

Kilka słów o podróży:

Wyjazd do Gruzji odbył się jesienią tego roku na przełomie września i października. Wraz z grupą miłośników górskich wypadów trekkingowych polecieliśmy do kraju, który od dawna zachęca turystów do odwiedzin.

Spędziliśmy tam dwa tygodnie docierając do przepięknych północnych zboczy gór Wielkiego Kaukazu- Tusheti oraz pierwszego i najstarszego Parku Narodowego Lagodekhi, pełnego prastarych lasów strumieni o umiarkowanie wilgotnym klimacie subtropikalnym. Odwiedziliśmy również zupełnie odmienny od pozostałych Narodowy Park Waszlowani o suchym i półpustynnym klimacie, który oprócz niesamowitych przestrzeni zachwycił nas przepięknymi kanionami.

Podczas prezentacji fotograficznej postaramy się pokazać filmiki z drona nagrane przez kolegę z naszej grupy. A w kąciku kulinarnym przygotujemy tradycyjną gruzińską zupę charczo. Mamy nadzieję, że nam wyjdzie ;)

Serdecznie zapraszamy!

-----------------

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy mają ochotę podzielić się z szerszym gronem odbiorców swoimi podróżniczymi doświadczeniami.

KONTAKT:

Urszula Dobrzańska