Dzisiaj jest Wtorek, 27 października 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 3 dni

Zapraszamy na Klub Podróżnika/VII edycja/6 spotkanie-Tajlandia, Kambodża i Laos 14.05.2020

Organizatorzy KLUBU PODRÓŻNIKA: Stowarzyszenie „Tomaszkowo” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie VII edycji.

Zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie w ramach Klubu Podróżnika, tym razem w formie on-line. Mamy nadzieję, że taka formuła, wynikająca z konieczności i obecnych przepisów, pozwoli na kontynuację tradycji naszych sympatycznych spotkań, wprowadzi w nasze serca i domy radość, otuchę i tęsknotę za (miejmy nadzieję) realnymi podróżami w niedalekiej przyszłości. Tego Państwu serdecznie życzymy i spotkajmy się w najbliższy czwartek o godz.19.00 on-line.

Transmisję wideo na żywo z prezentacją zdjęć z wyprawy fotograficznej do Tajlandii, Kambodży i Laosu poprowadzą Przemysław Burzyński i Robert Ziehm.
W trakcie transmisji będzie możliwość zadawania pytań prowadzącym, nie zabraknie też przepisu na smaczne danie!
Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału, #zostań w domu z Klubem Podróżnika !

Klub Podróżnika/ VII edycja/ VI spotkanie- Tajlandia, Kambodża i Laos

- 14.05.2020

-19:00

-SPOTKANIE ON-LINE- transmisja live na stronie Stowarzyszenia "Tomaszkowo" na Facebook'u