Dzisiaj jest Wtorek, 10 grudnia 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 3 dni

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu KOBIECY ŚWIAT - Jak grać na scenie życia?

O wydarzeniu: KOBIECY ŚWIAT, jak grać na scenie życia?
Czy wy też macie czasami wrażenie, że sytuacje z waszego życia byłby idealne na scenariusz niezłego serialu? Ostatnio uzmysłowiłam sobie jak trudno czasami jest się przełamać, zrobić pierwszy krok, po prostu odważyć się …na to coś, czego wymaga od nas życie. Prawda jest taka, że każdej z nas przydałyby się zdolności aktorskie. Myślę, że one są w Nas, a zaproszona przeze mnie prowadząca uwolni je za pomocą swojej niesamowitej charyzmy, poczucia humoru oraz dystansu do życia.

Podczas spotkania odpowiemy sobie na pytania:
* Dlaczego i kiedy każda z nas staje się aktorką?
* Jak radzić sobie z wystąpieniami publicznymi?
* Jak z uśmiechem wychodzić z opresji?
* Dlaczego, czasami warto odpuścić?
* Jak zawalczyć, gdy walczyć potrzeba?

Zatem zapraszam wszystkie niesamowite kobiety na spotkanie
z niesamowitą Alicją Tomaszewską i ODJAZDOWE spotkanie
w Kobiecym Świecie!

Uwaga, istnieje ryzyko, że zamienisz się w wiedźmę ;-)
Spotykamy się 22 listopada br. o godz. 18.00 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Budynek "B" (okrągła sala przy hali sportowej)
ul. Leśna 1 w Stawigudzie.

O prowadzącej:
ALICJA TOMASZEWSKA, zawodowo związana z Miejskim Domem Kultury w Miłakowie oraz firmą eventową Odjazdowe Imprezy. Założycielka grupy teatralnej Wiedzmuchy, DJ, konferansjer estradowy. Kobieta z pasją, pozytywną energią i mnóstwem pomysłów, by życie stało się zabawą ;-)

WSTĘP WOLNY! ;-)
Mając na uwadze dobrą organizację spotkania, proszę przesyłać zgłoszenia SMS: 509-856-964, e-mail: milik@stawiguda.pl, fb- Lidia Milik do dnia 18.11.2019 r.

WPISUJCIE W KALENDARZ I WIDZIMY SIĘ!
Polecamy i serdecznie zapraszamy
Koordynator cyklu "Kobiecy Świat "
Lidia Milik

Opublikowano: 2019-11-12 15:11:00