Dzisiaj jest Środa, 13 listopada 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 3 dni

ZAPRASZAMY na koncert ANNY BRODY - Muzyka dobra jest na jesienny stres

Koncert Anny Brody połączony z rodzinnymi warsztatami muzyczno-lirycznymi. Interpersonalny charakter zajęć rozbudzi wyobraźnię uczestników, pozwoli rozpuścić wodze fantazji i przeżyć cudowną przygodę w Krainie Sztuki. Poprzez działanie proponujemy uczestnikom udział w unikatowej formie integracji międzypokoleniowej .

ANIA BRODA - Wokalistka obdarzona niezwykłym, wyrazistym głosem, mistrzyni gry na cymbałach wileńskich, multiinstrumentalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Od 2011 roku koncertuje i nagrywa solowo. Jej koncerty budzą wrażliwość na piękno. Jest niepowtarzalnym przykładem pozytywnej energii w muzyce. Prowadzi warsztaty śpiewu „białym” głosem oraz zajęcia muzyczno - edukacyjne dla dzieci i dla dorosłych. Improwizuje, zajmuje się muzykoterapię dla ludzi z zespołem Downa. Na polskim rynku muzycznym jest jedyna, oryginalna i niepowtarzalna!

Dyskografia:
„A ja nie chcę spać” 2011 ; „6 H” 2014 ; Najlepsze życzenie” 2014 ;
"Thousand Lakes" premiera 4 listopada 2016.
Album "A ja nie chce spać " 2011 inspirowany wierszami polskich poetów otrzymał główną nagrodę w konkursie “Świat Przyjazny Dziecku” organizowanym prze Komitet Ochrony Praw Dziecka 2011. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie.
Pólfinalistka Mam Talent 2015. Laureatka Nagrody Prezydenta Miasta Olsztyna 2016.
Nagrywa dla Polskiego Radia i Telewizji. Koncertuje na festiwalach w kraju i zagranicą .

kanał na YouTube:

WSTĘP WOLNY!

Wydarzenie odbywa się z projektu „Pozytywna jesień w Stawigudzie” dofinansowanego przez Gminę Stawiguda w ramach konkursu na delegowanie zadań publicznych.

Opublikowano: 2019-11-01 09:05:00