Dzisiaj jest Sobota, 21 września 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 0 dni

ZAPRASZAMY na piknik "Naturalnie w Miodówku"

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Stawiguda, Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie, Sołtys wsi Miodówko serdecznie zapraszają na Piknik ,,Naturalnie w Miodówku” realizowany w ramach projektu "Stawiguda Warmii Cuda" połączony z prelekcją ekspertki Kamili Radzimińskiej – Arczak pt. ,,Ptaki naszego regionu”

OPIS WYDARZENIA:
Spotkanie integracyjno – edukacyjne w formie pikniku z poczęstunkiem dla mieszkańców gminy Stawiguda, zorganizowane w pięknym otoczeniu przyrody w miejscowości Miodówko, nad jeziorem Miodówko. Działanie zakłada integrację międzypokoleniową gdyż skierowane jest do mieszkańców w różnej kategorii wiekowej. Uczestnicy wezmą udział w niezwykle pozytywnym wydarzeniu popularyzującym walory krajobrazowe gminy Stawiguda przy jednoczesnym skorzystaniu z prelekcji edukacyjnej na temat bogactwa naturalnego zamieszkiwanego regionu. Prowadząca opowie o ptakach naszego regionu. Uczestnicy poznają wiele ciekawostek z życia latających oraz nabędą wiedzę jak mogą im pomóc w razie takiej konieczności. Dodatkową atrakcją będą ptasie anegdoty oraz podsumowujący spotkanie quiz.
O PROWADZĄCEJ:
Edukatorka przyrodnicza, absolwentka Edukacji Leśno-Przyrodniczej na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Wice prezes Fundacji Siła Lasu!, na co dzień ptasia strażniczka z Ośrodka Rehabilitacji Ptaków Dzikich w Bukwałdzie. Koordynatorka projektu Uskrzydlony wolontariat w ramach którego prowadzi warsztaty z dziećmi i młodzieżą. Aktywistka i miłośniczka przyrody.
WSTĘP WOLNY!
PROJEKT DOFINANSOWANY Z BUDŻETU GMINY STAWIGUDA W KONKURSIE NA DELEGOWANIE ZADAŃ PUBLICZNYCH.

Koordynator

Lidia Milik