Dzisiaj jest Wtorek, 24 listopada 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 6 dni

ZAPRASZAMY na relację z warsztatów kulinarnych VIVA MEXICO w ramach cyklu Kobiecy Świat

16 października br. odbyły się warsztaty kulinarne ,,Viva Mexico – kuchnia meksykańska” zorganizowane w ramach cyklu Kobiecy Świat.

Spotkanie poprowadziła Ewa Podhajna i jak zwykle było profesjonalnie, smacznie i bardzo sympatycznie.

Tym razem musieliśmy się spotkać w rzeczywistości pandemicznej. Postanowiliśmy warsztatów nie odwoływać i mimo utrudnień dało się je przeprowadzić stosując zalecane środku ostrożności. Spotkanie rozpoczęliśmy od zmierzenia temperatury, dezynfekcji i złożenia stosownych oświadczeń.

Na przygotowanych stanowiskach pracy czekały produkty, które po dwóch godzinach zamieniły się w przepyszne potrawy kuchni meksykańskiej.
Na naszych stołach pojawiły się obłędne i zdrowe sosiki salsa i guacamole, które podkreśliły smak burrito, chimichangi, enchilades i quesadilli.

Jak to na warsztatach kulinarnych bywa, gwoździem programu jest degustacja. Uwierzcie na słowo wszystko było niesamowicie smaczne, aromatyczne i sycące. Zjadłyśmy ,,jak ptaszki”, nie pozostał nawet okruszek ;-)

To wspaniałe móc realizować warsztaty, które dają tyle radości uczestniczkom.

Kolejne spotkanie Kobiecego Świata 20 listopada, i jeżeli tylko nie będzie zakazu oraz innych sytuacji niesprzyjających odbędą się zgodnie z planem. Zaglądajcie do nas by być na bieżąco.

Dziękujemy prowadzącej i uczestniczkom za możliwość bycia razem. Wszystkim życzymy zdrowia i szybkiego powrotu do normalności. Oby nasze wszystkie plany, pomysły i marzenia mogły zostać zrealizowane.

Ps. Przepisy w załączniku do pobrania.

Link do galerii na FB

Do zobaczenia!