Dzisiaj jest Czwartek, 2 lipca 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 15 dni

Zapraszamy na rozśpiewane spotkanie ,,Piosenka dobra jest na korona stres"

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie i Miłakowski Dom Kultury serdecznie zapraszają na rozśpiewane spotkanie on-line
pt. ,,Piosenka dobra jest na korona stres!"

WSTĘP WOLNY! Spotkanie zorganizowane we współpracy dwóch pozytywnie zakręconych animatorek kultury Alicja Tomaszewska & Lidia Milik

O SPOTKANIU:
Zapraszamy Was do spotkania, w czasie, którego po prostu pośpiewamy przy akompaniamencie gitary oraz podkładzie muzycznym przygotowanym przez Alicję.
Moderacją i koordynacją zajmie się Lidia.

O PROWADZĄCYCH: dwie działaczki kultury, które stają na rzęsach by podczas izolacji społecznej było pozytywniej i weselej ;-)

JAK TO SIĘ ODBĘDZIE? Krok po kroku ;-)
1. Pobierz program ZOOM
JAK TO ZROBIĆ?
2. W dniu wydarzenia, 15 minut wcześniej w dyskusji pod wydarzeniem zamieszczony zostanie link.
3. Jeżeli nie znajdziesz piszesz na priv do Lidia Milik i wysyłam bezpośrednio do Ciebie ;-)
3. O godz. 19.00 klikasz w link i WIDZIMY SIĘ , a raczej ŚPIEWAMY ;-)

DO ZOBACZENIA!
...lalalala....ale fajnie ...lalala....