Dzisiaj jest Sobota, 21 września 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 0 dni

ZAPRASZAMY na spotkania w KOBIECYM ŚWIECIE

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie z nowym  cyklem spotkań, skierowanych do kobiet z Gminy Stawiguda wystartował we wrześniu 2018 r. Jego celem jest proponowanie różnych aktywności dla płci pięknej. Spotkania odbywają się cyklicznie, 1 raz w miesiącu w piątki w godz. popołudniowych. KOBIECY ŚWIAT to integrowanie, motywowanie i inspirowanie czyli ogólnie rzecz ujmując aktywizacja przez duże A. Każde spotkanie to okazja do wymiany doświadczeń, samorozwoju oraz motywacji do działania. Za nami spotkania integracyjne, edukacyjne i artystyczne, przed nami wiele atrakcyjnych tematów i wydarzeń.

Dlaczego warto brać udział w tej inicjatywie? Przede wszystkim dla SIEBIE, dla chwili relaksu, poczucia spełnienia i satysfakcji, że to jest nasz czas, nasze 2 złote godziny, podczas których jesteśmy tylko dla siebie. Kobiecy Świat jest pełen dobrych emocji, ważnych wiadomości, a także możliwości pobudzania kreatywności. Kobiety często zapominają o sobie, a nowe działanie GOK motywuje do wyjścia z domu i spotkań, pełnych pozytywnych treści.

Zapraszamy do zaglądania na stronę www.gok.stawiguda.pl oraz FB, gdzie na bieżąco zamieszczane są informacje o naszych wydarzeniach.

Koordynator - Lidia Milik

Opublikowano: 2019-08-27 13:56:00