Dzisiaj jest Czwartek, 2 lipca 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 15 dni

Zapraszamy na spotkanie  on-line w Kobiecym Świecie pt. ,,Czasoumilacze w koronie"

Zapraszamy na spotkanie on-line w Kobiecym Świecie pt. ,,Czasoumilacze w koronie"

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza na spotkanie on-line Kobiecy Świat - czasoumilacze w koronie czyli kobiece rozmowy on-line.

O SPOTKANIU:
Zapraszamy Was do spotkania, w czasie, którego po prostu porozmawiamy o tym co nas martwi, co nam pomaga w tym trudnym czasie, wspólnie poszukamy rozwiązań, pomyślimy o tym co przed nami, pośmiejemy się i powspominamy ;-)

Hostem spotkania będzie Lidia Milik - koordynator cyklu Kobiecy Świat.

JAK TO SIĘ ODBĘDZIE? Krok po kroku ;-)
1. Pobierz program ZOOM
JAK TO ZROBIĆ?
2. W dniu wydarzenia, 15 minut wcześniej w dyskusji pod wydarzeniem zamieszczony zostanie link.
3. Jeżeli nie znajdziesz piszesz na priv do Lidia Milik i wysyłam bezpośrednio do Ciebie ;-)
3. O godz. 19.00 klikasz w link i WIDZIMY SIĘ ;-)

DO ZOBACZENIA!

Opublikowano: 2020-05-04 14:03:00