Dzisiaj jest Środa, 12 grudnia 2018. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 0 dni

Zapraszamy na spotkanie w KLUBIE PODRÓŻNIKA "KUBA na własną rękę"

Organizatorzy KLUBU PODRÓŻNIKA: Stowarzyszenie „Tomaszkowo” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie V edycji.

KLUB PODRÓŻNIKA/ V edycja/ VI spotkanie: KUBA

- 16.03.2018 r. (piątek)

- godz. 18:30

- świetlica wiejska „DOM WARMIŃSKI” w Tomaszkowie (ul. Żurawia 3) gmina Stawiguda

- gość: Dorota i Jarosław Kowalscy

- tytuł spotkania: "KUBA na własną rękę"

Państwo Kowalscy prowadzą bloga podróżniczego Szalone Walizki

"Blog podróżniczy Szalone Walizki  narodził się z przygód jakie przytrafiają nam się od lat w podróży. W przeciwieństwie do rzewnych historii jakie czasem czytacie – nie wyszliśmy z korporacji. Dalej pracujemy a blog to nasza pasja. Dorotka prowadzi studio kosmetyczne Hedene. Jarek pół życia spędził w telewizji a teraz dalej działa w szeroko pojętej branży medialnej."

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy mają ochotę podzielić się z szerszym gronem odbiorców swoimi podróżniczymi doświadczeniami.

KONTAKT:

Urszula Dobrzańska