Dzisiaj jest Sobota, 19 października 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 5 dni

Zapraszamy na spotkanie w KLUBIE PODRÓŻNIKA "ODKRYWAMY AMERYKĘ. Zachodnie wybrzeże USA"

Organizatorzy KLUBU PODRÓŻNIKA: Stowarzyszenie „Tomaszkowo” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zapraszają na pierwsze spotkanie VII edycji.

KLUB PODRÓŻNIKA/ VII edycja/ I spotkanie: STANY ZJEDNOCZONE

- 24.10.2019 r. (czwartek)

- 18:30

- świetlica wiejska „DOM WARMIŃSKI” w Tomaszkowie (ul. Żurawia 3) gmina Stawiguda

- gość: Emilia Paszkowska

- tytuł spotkania: "ODKRYWAMY AMERYKĘ. Zachodnie wybrzeże USA"

Zachodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych udowadnia, że przyroda to właśnie to, co w tym kraju jest najlepszego.

Najwspanialsze parki narodowe i rezerwaty USA. Czerwone wzgórza, oryginalne formacje skalne, kaniony oraz kratery w Arizonie i Utah. Pustynie w Arizonie i Newadzie, gigantyczne sekwoje w Kalifornii . Rozrywkowe Las Vegas , artystyczne San Francisco i filmowe Los Angeles. A do tego plaża w Santa Monica i widoki na Pacyfik- brzmi nieziemsko i zapowiada podróż z przygodą!

EMILIA PASZKOWSKA

Lekarz medycyny- specjalista radiolog na co dzień pracująca w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie, która uważa, że podróżniczy dystans geograficzny ułatwia osobisty dystans do codzienności.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy mają ochotę podzielić się z szerszym gronem odbiorców swoimi podróżniczymi doświadczeniami.

KONTAKT:

Urszula Dobrzańska