Dzisiaj jest Niedziela, 18 lutego 2018. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 4 dni

Zapraszamy na spotkanie w KLUBIE PODRÓŻNIKA "Uzbekistan- Jedwabnym Szlakiem do Morza Aralskiego i nie tylko..."

Organizatorzy KLUBU PODRÓŻNIKA: Stowarzyszenie „Tomaszkowo” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie V edycji.

KLUB PODRÓŻNIKA/ V edycja/ V spotkanie: UZBEKISTAN

- 22.02.2018 r. (czwartek)

- godz. 18:30

- świetlica wiejska „DOM WARMIŃSKI” w Tomaszkowie (ul. Żurawia 3) gmina Stawiguda

- gość: Iwona Batyk i Andrzej Krakowiak

- tytuł spotkania: "Uzbekistan- Jedwabnym Szlakiem do Morza Aralskiego i nie tylko..."

Państwo Iwona i Andrzej będą po raz kolejny gośćmi KLUBU PODRÓŻNIKA. Tym razem opowiedzą o swojej podróży po Uzbekistanie. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy mają ochotę podzielić się z szerszym gronem odbiorców swoimi podróżniczymi doświadczeniami.

KONTAKT:

Urszula Dobrzańska