Dzisiaj jest Niedziela, 17 grudnia 2017. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 3 dni

Zapraszamy na spotkanie w KLUBIE PODRÓŻNIKA "Złota BIRMA"

Organizatorzy KLUBU PODRÓŻNIKA: Stowarzyszenie „Tomaszkowo” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zapraszają na drugie spotkanie V edycji.

KLUB PODRÓŻNIKA/ V edycja/ II spotkanie: Birma

- 23.11.2017 r. (czwartek)

- godz. 18:30

- świetlica wiejska „DOM WARMIŃSKI” w Tomaszkowie (ul. Żurawia 3) gmina Stawiguda

- gość: kulturoznawca ks. Krzysztof Niedałtowski

- tytuł spotkania: Złota BIRMA"

Mamy przyjemność gościć ks. Krzysztofa Niedałtowskiego po raz drugi jako prelegenta w KLUBIE PODRÓŻNIKA. Podczas III edycji spotkań podzielił się z nami swoimi zdjęciami i niezwykle ciekawymi opowieściami o Iranie.

Poniżej relacja z tego spotkania:

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy mają ochotę podzielić się z szerszym gronem odbiorców swoimi podróżniczymi doświadczeniami.

KONTAKT:

Urszula Dobrzańska