Dzisiaj jest Wtorek, 27 października 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 3 dni

Zapraszamy na spotkanie w Kobiecym Świecie - jak odnaleźć się w czasie niespodziewanych zmian?

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie zaprasza na spotkanie on - line w ramach cyklu Kobiecy Świat pt. ,,Jak odnaleźć się w czasie niespodziewanych zmian", które odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2020 r. o godz. 19.00 za pośrednictwem aplikacji zoom.

O wydarzeniu:
Dziś, wszyscy jesteśmy w globalnej zmianie! Uświadom sobie, w której fazie tej zmiany dziś jesteś i podejmij decyzję co dalej. Porozmawiamy o tym, jak wyjść z tej sytuacji silniejszą i jak wykorzystać to co ta zmiana Ci daje!

O prowadzącej:
Paulina Rotuska-Tuszyńska: trener biznesu, menedżer z długoletnim stażem pracy w firmie produkcyjnej. Znawca biznesu od podszewki. Pasjonatka ludzi i relacji międzyludzkich. Z wykształcenia inżynier. Z zamiłowania mówca. Członek klubu Olsztyn Toastmasters (klub mówców), w którym realizuje swoją pasję i szlifuje warsztat. Stawianie sobie celów i ich realizację uważa za podstawę własnego rozwoju. Opowie, o tym jak wyznaczać sobie cele, ale przede wszystkim, jak je realizować i być z siebie dumnym!

JAK TO SIĘ ODBĘDZIE? Krok po kroku ;-)
1. Pobierz aplikację ZOOM
JAK TO ZROBIĆ?
2. W dniu wydarzenia, 15 minut wcześniej w dyskusji pod wydarzeniem zamieszczony zostanie link.
3. Jeżeli nie znajdziesz, piszesz na priv do Lidia Milik lub Paulina Rotuska-Tuszyńska i wysyłamy bezpośrednio do Ciebie ;-)
4. O godz. 19.00 klikasz w link i WIDZIMY SIĘ ;-)

DO ZOBACZENIA!

Lidia Milik