Dzisiaj jest Piątek, 24 maja 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 0 dni

Zapraszamy na spotkanie w KOBIECYM ŚWIECIE - " Odkryj Kreatywną Siebie"

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie zaprasza na kolejne spotkanie
w ramach cyklu "Kobiecy Świat", które odbędzie się
22 marca br. o godz. 17.30
w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie.

WPISOWE - 25 zł, płatne do 15.03.2019 r.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - decyduje kolejność zgłoszeń

O SPOTKANIU:
„ODSZUKAJ KREATYWNĄ SIEBIE"

Tym razem niezwykle kreatywny warsztat – każda z nas, niezależnie od tego czy uważa się za osobę twórczą, czy raczej nie, będzie mogła spotkać się z taką swoją stroną.
Spotkanie jest niespodzianką – bo wtedy, gdy wiemy jak najmniej, jak najmniej mamy zaplanowane, obmyślane z głowy, przygotowane – działamy najkreatywniej.
Prowadząca warsztat zaprosi nas do medytacji prowadzonej jej głosem, w czasie której każda z nas spotka swoją twórczą stronę i odkryje jak może się odnaleźć w świecie pełnym nieoczywistych pomysłów, wyzwań, kolorów i symboli.
Brzmi tajemniczo? I tak ma pozostać aż do piątku 22 marca
Nic więcej nie zdradzimy…

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
Ubierz się wygodnie i CIEPŁO, tak, abyś leżąc na macie w niezbyt cieplej sali mogła czuć się komfortowo. Weź karimatę lub matę do jogi dla izolacji od podłogi, dodatkowo koc i coś do przykrycia oraz poduszeczkę pod głowę.Otwórz serce na coś, czego prawdopodobnie jeszcze w życiu nie robiłaś i przyjdź. Obudź w sobie ciekawość i odwagę.

O PROWADZĄCEJ:
Iwo Łaźniewska - terapeuta i nauczyciel Life-impression Bodywork (certyfikat Ayurveda & Lifeimpressions Institute, USA), doktor nauk biologicznych, zafascynowana intuicyjną pracą z ciałem i emocjami w nurcie Touch of Awakening © (Dotyk Przebudzenia). Absolwentka trzyletniego stażu tantrycznego w szkole TantraLove (budowanie relacji partnerskich, kobieca seksualność). Prowadzi terapeutyczne sesje indywidualne a także: Kobiece Kręgi, warsztaty terapeutyczne dla kobiet (osadzone w nurcie pracy z uważnością, uwalnianiem traum z ciała, odnajdywania i wspierania swojej kobiecości) oraz cotygodniowe grupowe zajęcia dla kobiet i mężczyzn według autorskiego programu „Bodyfulness” © - lekcje uważności ciała i świadomego ruchu wspierane metodami pracy z ciałem wg Feldenkraisa i VanHowtena oraz technikami medytacyjnymi i Mindfulness. Szczęśliwa kobieta kochająca zarażać innych pasją do Życia.

Organizator:

Z uwagi na sprawną organizację i dobre przygotowanie spotkania prosimy o zapisy oraz wpłaty do dnia 15.03.2019 r.
Zapisy pod nr. tel. 509-856-964 lub e-mail: milik@stawiguda.pl

Zapraszamy!