Dzisiaj jest Wtorek, 24 listopada 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 6 dni

Zapraszamy na warsztaty ,,Drugie życie biżuterii"  z cyklu Kultura łączy pokolenia

Zapraszamy na warsztaty ,,Drugie życie biżuterii" z cyklu Kultura łączy pokolenia

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza na warsztaty
z cyklu "Kultura łączy pokolenia" dla mieszkańców gminy Stawiguda.

Ze względu na obostrzenia sanitarne warsztaty przewidziane są dla 12 osób
(6 duetów dorosły+dziecko) Warsztaty odbędą się w okrągłej sali przy hali sportowej. w budynku ,,B" ZS-P w Stawigudzie przy ul. Leśnej 1 w dniu 06.11.2020 r. o godz. 17.00
*wiek dziecka należy dostosować do proponowanej aktywności.

O WARSZTATACH:
Kultura łączy pokolenia – DRUGIE ŻYCIE BIŻUTERII
Uczestnicy przynoszą ze sobą, koralikową biżuterię uszkodzoną lub taką, która się już znudziła. Na warsztatach za pomocą narzędzi, akcesoriów i elementów do tworzenia biżuterii podarujemy jej drugie życie. Nowa bransoletka, korale czy kolczyki to doskonały pomysł na poprawę humoru, a ich wykonanie to ciekawa propozycja na spędzenie czasu wolnego wraz z dzieckiem.
Warsztaty poprowadzi LIDIA MILIK z Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie. Prywatnie projektantka biżuterii hand made InspiroArt LidiaMilik.
Uczestnicy pokrywają koszty materiałów w kwocie 10 zł/ osoba, płatne gotówką w dniu warsztatów.

ZAPISY do 20.10.2020 pod. nr tel. 509-856-964 ( w godz. 8.00-16.00) – decyduje kolejność zgłoszeń.
Koordynator cyklu
Lidia Milik