Dzisiaj jest Wtorek, 24 listopada 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 6 dni

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne "Kobieta Światłoczuła" w ramach cyklu Kobiecy Świat

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza Panie na warsztaty fotograficzne realizowane w ramach cyklu KOBIECY ŚWIAT, które odbędą się 11 września br. (piątek) o godz. 18.00
w okrągłej sali ZS-P przy hali sportowej przy ul. Leśnej 1.
O spotkaniu:
Warsztaty fotograficzne "KOBIETA ŚWIATŁOCZUŁA"
Ile razy rzucałaś aparatem w kąt bo nie potrafiłaś ustawić nic więcej niż tryb AUTO?
Zdjęcie byłoby super ale otworzyła się ta nieszczęsna, wbudowana lampa błyskowa?
A może zamiast pamiątkowego ujęcia została tylko rozmazana plama?
Każda z nas na początku zmaga się z takimi trudnościami.
Warsztaty „Kobieta Światłoczuła" to doskonała okazja do zdobycia realnych umiejętności. Będziemy praktycznie uczyć się robić zdjęcia i szukać na co jesteśmy "czułe", co my możemy przekazać naszymi zdjęciami?
Będziemy działać w parach. Dlaczego?
Bo będziesz zarówno fotografem i modelem. Najczęściej wykonujemy zdjęcia rodzinie i znajomym. Musimy nauczyć się pracy z ludźmi, a nic tak nie pomaga jak stanięcie po obydwu stronach aparatu.
O czym będziemy mówić i co będziemy robić?
Nasza ekspertka zapozna uczestników z podstawami aparatu/aparatu w komórce, doborze obiektywów, świetle na zdjęciach, podstawach kompozycji i kadru.
Co wziąć ze sobą?
• aparat fotograficzny (naładowany  lub komórka
• karta pamięci,
• obiektyw/-wy i mnóstwo energii.
O prowadzącej: AGNIESZKA BLONKA
Kobieta, która pstrągiem z Lidla przebiła się do włoskiego Vogue'a. Kiedyś chciała zostać grafikiem, ale nie lubi długo czekać na efekty - ma być powalająco tu i teraz! Codzienne, wieczorne bieganie utrwala w niej sukcesywne dążenie do upragnionego celu. Nuda i monotonność? W jej słowniku nie ma takich wyrazów. Lubi tłok i zamieszanie, w życiu tak jak na jej fotografiach musi się coś dziać.
Z racji wykształcenia inżynierskiego konstrukcje na planie nie są dla niej żadną tajemnicą.
Informacje biznesowe na www.blonka.pl
ZAPISY do 5.09.2020 r. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
tel. 89/5126-922, e-mail: milik@stawiguda.pl, fb- Lidia Milik
WSTĘP: 20 ZŁ
Wpłaty gotówką w GOK (ul. Leśna 1, budynek szkoły, piwnica) lub przelewem na konto Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie.
BANK SPÓŁDZIELCZY W OLSZTYNKU
80 8823 0007 2001 0100 1999 0001
Tytułem "wpisowe - kobiecy świat"
WPISUJCIE W KALENDARZ I WIDZIMY SIĘ!
Polecamy i serdecznie zapraszamy
Koordynator cyklu "Kobiecy Świat "

Prowadząca:

Opublikowano: 2020-08-25 11:53:00