Dzisiaj jest Wtorek, 24 listopada 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 6 dni

Zapraszamy na warsztaty RODZINNE FILCOWANIE z cyklu Kultura łączy pokolenia

Ciekawe warsztaty...a nie ma z kim zostawić dziecka? Już nie trzeba się o to martwić ;-)  Przyjdźcie razem z dzieckiem, zróbcie coś wspólnie, spędźcie cudowne popołudnie!

Niech ,,kultura łączy pokolenia” i świat na lepsze zmienia!

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza na warsztaty z cyklu "Kultura łączy pokolenia" dla mieszkańców gminy Stawiguda. Ze względu na obostrzenia sanitarne warsztaty przewidziane są dla 16 osób (8 duetów dorosły+dziecko) Warsztaty odbędą się okrągłej sali przy hali sportowej w budynku B ZS-P w Stawigudzie przy ul. Leśnej 1

*wiek dziecka należy dostosować do proponowanej aktywności.

O warsztatach:

Kultura łączy pokolenia – RODZINNE FILCOWANIE

Filcowanie na mokro polega na formowaniu wełny czesankowej przy użyciu wody i mydła. Na warsztatach uczestnicy wykonają uroczego kwiatka z filcu czyli ujarzmią wełnę przeobrażając ją w dekoracyjną ozdobę.

O prowadzącej: ANNA PISKORZ z wykształcenia i zawodu inżynier natomiast z zamiłowania wielbicielka rękodzieła. Jednym z jej zainteresowań jest filcowanie na mokro. Chętnie przyjmuje nowe wyzwania i techniki rękodzielnicze - to ją motywuje do działania i odstresowuje.

Swoją pasją łączy pokolenia - córki zarażają się od niej prawie wszystkim, co robi ;-) Ania jest mieszkanką gminy Stawiguda, zaangażowaną w jej życie kulturalne i społeczne i serdecznie zaprasza na warsztaty i wspólne spędzenie czasu z filcem.

Uczestnicy pokrywają koszty materiałów w kwocie 10 zł/ osoba, płatne gotówką w dniu warsztatów.

ZAPISY do wyczerpania miejsc, najpóniej do  21.09.2020 pod  nr tel. 509-856-964

Koordynator cyklu