Dzisiaj jest Wtorek, 24 listopada 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 6 dni

Zapraszamy na warsztaty rozwojowe ,,Kobieta pewna siebie"  z cyklu Kobiecy Świat

Zapraszamy na warsztaty rozwojowe ,,Kobieta pewna siebie" z cyklu Kobiecy Świat

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza Panie 16+ na warsztaty rozwojowe ,,Kobieta pewna siebie" realizowane w ramach cyklu KOBIECY ŚWIAT, które odbędą się 20 listopada 2020 r. (piątek) o godz. 18.00 w okrągłej sali przy hali sportowej ZSP przy ul. Leśnej 1 w Stawigudzie.
O wydarzeniu:
Kobiecy Świat – Warsztaty rozwojowe - Kobieta Pewna Siebie to spotkanie przez duże S. Dwie fantastyczne prowadzące, emanujące niesamowitą energią, pozytywną aurą i boską kobiecością. Mnóstwo inspiracji, motywacji, wewnętrznego wsparcia i praktycznych porad, a wszystko po to by ... ,,być KOBIETĄ PEWNĄ SIEBIE” dumnie kroczyć przez życie, radzić sobie z trudnościami, pozytywnie się wzmocnić i z energią oraz radością chwytać każdy dzień.
...nie mogę się doczekać ...Lidia Milik
Według badań Dr Josepha Rubino, prawie 80% populacji na świecie boryka się z niskim poczuciem własnej wartości… dużo, prawda?? A czym właściwie jest poczucie własnej wartości?? Czym z kolei jest pewność siebie?? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć przyjdź na warsztaty KOBIETA PEWNA SIEBIE! ...serdecznie zapraszam Paulina Rotuska – Tuszyńska
Zapraszam na warsztaty z pokazem makijażu i propozycjami stylizacji kobiet o różnej figurze i różnym typie urody. Opowiem o wizerunku kobiety pewnej siebie, jak wspierać się makijażem i ubiorem. Opowiem co jest fundamentem dobrego stylu i jak go osiągnąć…z uśmiechem Beata Salata.
O prowadzących:
PAULINA ROTUSKA – TUSZYŃSKA: trener biznesu, menedżer z długoletnim stażem pracy w firmie produkcyjnej. Znawca biznesu od podszewki. Pasjonatka ludzi i relacji międzyludzkich. Z wykształcenia inżynier. Z zamiłowania mówca. Członek klubu Olsztyn Toastmasters (klub mówców), w którym realizuje swoją pasję i szlifuje warsztat. Stawianie sobie celów i ich realizację uważa za podstawę własnego rozwoju. Opowie, o tym jak wyznaczać sobie cele, ale przede wszystkim, jak je realizować i być z siebie dumnym!
BEATA SALATA - olsztyńska stylistka, mistrzyni wizażu i szkoleniowiec z zakresu autoprezentacji i kreowania wizerunku. Magister sztuki po łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Przez pięć lat była stylistką magazynu „Twój Styl”, jako wizażystka pracowała dla Diora, Estee Lauder, Laury Mercier. Wykładowca przedmiotu moda, stylizacja, trendy na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz wizażu w olsztyńskim MEDYKU. Zajmuje się także grafiką warsztatową, inspirowaną pejzażem regionu.
UWAGA: ze względu na zagrożenie pandemiczne na wydarzenie obowiązują zapisy.
Przed wejściem obowiązkowa jest dezynfekcja, złożenie oświadczenia o stanie zdrowia oraz pomiar temperatury. Na spotkaniu konieczne jest utrzymywanie dystansu społecznego oraz noszenie maseczki ochronnej. W przypadku odgórnych decyzji o niemożliwości realizacji tego typu warsztatów, zostaną one przeprowadzone w innym terminie.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! ZAPISY do 10.11.2020 r.
tel. 89/5126-922, e-mail: milik@stawiguda.pl, fb- Lidia Milik
WSTĘP: 20 ZŁ
Wpłaty gotówką w GOK (ul. Leśna 1, budynek szkoły, piwnica) lub przelewem na konto Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie.
BANK SPÓŁDZIELCZY W OLSZTYNKU
80 8823 0007 2001 0100 1999 0001
Tytułem "wpisowe - kobiecy świat"
WPISUJCIE W KALENDARZ I WIDZIMY SIĘ!
Polecamy i serdecznie zapraszamy
Koordynator cyklu "Kobiecy Świat "
Lidia Milik
Tel. 509-856-964 w godz. 8.00-16.00