Dzisiaj jest Sobota, 18 listopada 2017. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 0 dni

Zapraszamy na wycieczkę autokarową po Warmii: Barczewo, Biskupiec, Łężany, Reszel

Zapraszamy na kolejną autokarową wycieczkę z przewodnikiem po Warmii. Tym razem zwiedzimy Barczewo, Biskupiec, Łężany oraz Reszel. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie „Tomaszkowo”, Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie oraz Gminę Stawiguda.

PROGRAM WYCIECZKI:

WYJAZD:

23.09.2017 r. (Sobota)

8:30 wyjazd autokarem ze Stawigudy (miejsce zbiórki: Gminny Ośrodek Kultury, ul. Leśna 2)

8:45 wyjazd z Tomaszkowa (miejsce zbiórki: przystanek autobusowy obok świetlicy Dom Warmiński, ul. Żurawia 3)

9:00 wyjazd z Olsztyna (miejsce zbiórki: parking przy McDonald's, Plac Franklina Roosevelta 1 )

ZWIEDZANIE:

- BARCZEWO:

Salonik Muzyczny Nowowiejskiego,

Ratusz (wejście na wieżę),

kościół św. Anny,

Stare Miasto

- BISKUPIEC:

Stare Miasto,

kościół św. Jana Chrzciciela

- ŁĘŻANY:

pałac Fiszerów

- RESZEL:

Zamek Biskupów (wieża, lochy)

kościół św. Piotra i Pawła,

stare miasto

Ok. 18:00 (miejsce postoju: Olsztyn, Tomaszkowo, Stawiguda)

ZAPISY:

- tel. 501 243 057 od 11.09.2017

- koszt uczestnictwa: 10 zł/os.

(cena zawiera wstępy oraz ubezpieczenie; koszty przejazdu i przewodnika pokrywają organizatorzy: Gmina Stawiguda oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie).

- wpłat można dokonać w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie lub w świetlicy w Tomaszkowie po uprzednim ustaleniu dnia i godziny.

* Prowiant we własnym zakresie

KONTAKT: