Dzisiaj jest Czwartek, 27 czerwca 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 9 dni

Zapraszamy na zajęcia FITNESS

RekreAKCJA zaprasza na nową aktywność!

FITNESS - Płaski Brzuch Zgrabne Uda i Pośladki

Są to zajęcia wzmacniające mięśnie całego ciała ze szczególnym uwzględnieniem mięśni brzucha, ud i pośladków. Trening jest adresowany do osób, które chcą wyrzeźbić swoją sylwetkę, spalić zbędne kalorie, a przede wszystkim wyszczuplić talię i ukształtować uda i pośladki. Zajęcia są intensywne, ale przeznaczone dla osób o każdym poziomie sprawności fizycznej.

W trakcie zajęć wykorzystujemy piłki, wałki do masażu, taśmy i ciężarki.

FITNESS:

- piątki
- godz. 17:00
- sala Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie (ul. Leśna 2)

- instruktorka: Hanna Czechowska
- w każdy pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na BEZPŁATNY TRENING w ramach RekreAKCJI.

Istnieje możliwość stworzenia zajęć ZDROWE PLECY w STAWIGUDZIE w Poniedziałki i ŚRODY o godz. 10:00.
Zapisy na te zajęcia przyjmowane są telefonicznie 692-407-305

Zdrowe Plecy

Zajęcia adresowane do osób, które chcą zadbać o prawidłową postawę i rozciągnąć przykurczone mięśnie. Trening koncentruje się na wzmocnieniu mięśni pleców, brzucha, pośladków i poprawie równowagi, połączony z kojącym stretchingiem. Wszystko przy relaksującej muzyce. Zajęcia wysmuklają ciało, likwidują przykurcze i uspokajają umysł.

W trakcie zajęć wykorzystujemy piłki, taśmy i wałki do masażu.

Opublikowano: 2016-11-28 13:56:00