Uniwersytet Trzeciego Wieku w Olsztynku, Miejski Domu Kultury w Olsztynku, Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie oraz Gmina Stawiguda serdecznie zapraszają na spektakl teatralny pt. "Słowne igraszki M. Czubaszki".

Zapraszamy wokalistów w wieku przedszkolnym i szkolnym do wzięcia udziału w XIX Wojewódzkich Spotkaniach Wokalnych KAMERTON 2024,
które odbędą się 24 kwietnia o godz. 9:00 w sali widowiskowej GOK Stawiguda na ul. Leśnej 2.

Bezpłatne zajęcia komputerowe skierowane do seniorów II grupa.🖥😍🌞Uczymy się poprzez ciekawe ćwiczenia.📀🖥🖱Zdobywamy przydatne informacje już na każdych zajęciach. Relacja z dn. 8-04-2024

Wiosna na Warmii i Mazurach jest absolutnie wyjątkowa! ? Możliwość obserwacji rozkwitających ? pąków i liści zachwyca. Wybuchająca zieleń wypełnia jeszcze do niedawna szare i bure krajobrazy. ? W związku z tym z ogromną przyjemnością chcemy Was zaprosić na pierwszy w XVI edycji Fotokonkursu Warmińskie Klimaty plener fotograficzny, który odbędzie się w sobotę 20 kwietnia 2024 r. w ? Leśnym Arboretum Warmii i Mazur w Kudypach. ?

Dnia 10 kwietnia 2024 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie odbyły się Gminne Eliminacje 40-ego Konkursu recytatorskiego „Spotkania z poezją”.

Relacja z zajęć dla dzieci organizowanych w ramach projektowania graficznego.
Piękna pogoda zaprasza nas na łono natury. Korzystając z wyposażenia pracowni bierzemy aparaty fotograficzne do ręki i działamy kreatywnie.

Spotykamy się w poniedziałki i działamy!
Tym razem w ramach powtórzeń przerabialiśmy kolejne ćwiczenie i wykonaliśmy dyplomy. 📀🖥🖱
Kolejne zajęcia już za tydzień.

W tym roku sezon rowerowy RekreAKCJI rozpoczynamy rodzinną przejażdżką ze Stawigudy do Plusk. Jak zawsze pojedziemy spokojnymi drogami i będziemy trzymać tempo wolniej jadących.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Jerzego Łaźniewskiego pt. "Sekretne życie lodu", który odbędzie się we wtorek 23 kwietnia 2024 r. w Galerii Leśnej Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie przy ul. Leśnej 2 o godz. 17:30.

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie zaprasza na warsztaty w Bartągu.
Zajęcia prowadzone w ramach cyklu „Przestrzeń Kreatywnego Rozwoju”

Serdecznie zapraszamy na XXI Warmiński Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych KURLANTKA 2024 pod patronatem Wójta Gminy Stawiguda Michała Kontraktowicza.

Wydarzenie odbędzie się 18 i 19 maja br. (sobota i niedziela) w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigudzie (budynek B) przy ul. Leśnej 1.

Występy zaczynają się od godz. 10:00 i kończą około godziny 15:00. Każdego dnia zaprezentuje się kilkanaście zespołów.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (KARTA ZGŁOSZEŃ 2024 RODO.odt)KARTA ZGŁOSZEŃ 2024 RODO.odt 921 kB
Pobierz plik (REGULAMIN KURLANTKA 2024.doc)REGULAMIN KURLANTKA 2024.doc 920 kB

Zapraszamy na ostatnie w tej edycji spotkanie KLUBU PODRÓŻNIKA z Mirosławem Arczakiem pt. POLSKA „Rowerowa Warmia-poznaj swoją krainę na rowerze!”. Wydarzenie odbędzie się we wtorek 16.04.2024 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie przy ul. Leśnej 2 o godz. 17:30.

Wesołych Świąt!

Zapraszamy na WARSZTATY Fotograficzne „OBRÓBKA ZDJĘĆ w programie Luminar” realizowane w ramach przygotowań do XVI edycji Fotokonkursu Warmińskie Klimaty 2024.

WATA 2024! Wczoraj odbyło się uroczyste otwarcie wernisażu. Kustosz wystawy Bogi Masłowiecka st. instruktor, GOK wraz z dyrektorem GOKu Witoldem Lubowieckim oraz z w-ce dyrektorką GOKu Lidia Milik przywitali gości w Kuźni Kultury w Stawigudzie.

Odkryj swoją kreatywność!

Dołącz do naszych warsztatów i poznaj magiczny świat tworzenia z gliny!

Serdecznie zapraszamy dzieci od 10 roku życia oraz dorosłych na warsztaty ceramiczne, które ruszają od kwietnia 2024 r. Organizatorem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie.