GOK Stawiguda

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Dzisiaj jest Środa, 19 czerwca 2019. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 3 dni

Świetlica w Gryźlinach

 • Ferie zimowe 2014- zajęcia świetlicowe
  Ferie zimowe 2014- zajęcia świetlicowe
 • Zabawa Andrzejkowa 2013
  Zabawa Andrzejkowa 2013

  W przygotowaniach do zabawy andrzejkowej brały udział wszystkie dzieci. Zrobiliśmy piękne papierowe kapelusze oraz czarodziejskie różdżki. Udekorowaliśmy salę w chmurki, gwiazdki oraz lampiony. Niektóre dzieci kolorowo się poprzebierały we wróżki, księżniczki, biedronki, był nawet góral oraz pirat :) Zabawę rozpoczęliśmy od wróżb, które przeplataliśmy tańcami przy dźwiękach muzyki, którą wcześniej wspólnie wybraliśmy. Był również słodki poczęstunek!

  czytaj więcej
 • Makaronowe obrazy
  Makaronowe obrazy

  W domu mamy wiele rzeczy, które mogą posłużyć nam za materiał do stworzenia czegoś absolutnie niepowtarzalnego i pięknego. Takim materiał stał się dla nas makaron, dzięki któremu wykonaliśmy cudne, kolorowe obrazy.

  czytaj więcej
 • Halloweenowa dynia
  Halloweenowa dynia

  Halloweenowa dynia to dobry pomysł na wspólną, grupową pracę nad jednym dziełem sztuki. W pierwszym etapie każde z dzieci wykonało jedno, bądź więcej projektów dyni. Spośród wszystkich zorganizowaliśmy głosowanie, które wyłoniło zwycięski projekt. Następnie każde z dzieci miało możliwość wydłubania w dyni fragmentu wcześniej przygotowanego szkicu. Tym sposobem zrobiliśmy piękną dynię, którą nazwaliśmy "Zakochanym Zbyszkiem".

  czytaj więcej
 • Jesienny bukiet
  Jesienny bukiet

  Kolorowe, spadające z drzew liście są świetnym materiałem do przygotowania pięknego bukietu, który wraz z dziećmi przygotowaliśmy na zajęciach plastycznych.

  czytaj więcej
 • Jesienne stwory
  Jesienne stwory

  Wraz z nadejściem jesieni podczas zajęć plastycznych przygotowaliśmy jesienne stwory wykonane z kasztanów, żołędzi i innych darów natury.

  czytaj więcej
 • Figurki z plasteliny
  Figurki z plasteliny
 • Obrazki dwustronne
  Obrazki dwustronne

  Prace dzieci z zajęć plastycznych wykonane nowo poznaną techniką - 2 obrazki w 1 "harmonijka".

  czytaj więcej