GOK Stawiguda

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Dzisiaj jest Piątek, 27 listopada 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 3 dni

VII marsz nordic walking w Pluskach

 

Ostatnia sobota lipca słonecznie zaprosiła do udziału w kolejnym marszu z instruktorem nordic walking. Spotkaliśmy się w Pluskach na plaży przy jeziorze Pluszne.

 

Grupa tłumnie zjawiła się w umówionym miejscu. Co ciekawe po raz pierwszy w tak zróżnicowanym wieku, gdyż od lat 4 do ...70+ ;) za co bardzo dziękujemy. Niezmiernie cieszy nas fakt, że w proponowanych formach RekreAKCJI całe rodziny znajdują coś fajnego dla siebie. O to właśnie chodzi!

Przemierzyliśmy leśną ścieżkę liczącą około 6 km. W międzyczasie Sołtys Plusk – Pan Zbigniew Ratajczyk, który maszerował z nami przedstawił uczestnikom krótką historię okolicy. Bardzo za to dziękujemy i liczymy na więcej podczas przyszłych spotkań.

Instruktor- Marek Molęda profesjonalnie poprowadził marsz pokazując nowym uczestnikom prawidłową technikę wykorzystania kijów nordic walking. Ponadto przeprowadził szereg ćwiczeń dopasowanych do naszej grupy.

 

Już w przyszłym tygodniu 06.07.2013 zapraszamy na kolejne spotkanie- ostatnie z 2 cyklu, które odbędzie się w Tomaszkowie.

Szczegółowe informacje z mapką dojazdową już wkrótce.

Serdecznie zapraszamy!